NEDEN WEB TURTA?

Web Turta’nın özel olarak tasarlanmış web sitelerine göre bir çok avantajı vardır. Bunların arasında en önemli olanı sürekli yenilenen bir portal olmasıdır. Her geçen gün yenilenen internet dünyasına yabancı kalmamanız için biz sizin yerinize canla başla çalışıyoruz.

Sürekli yenilenen alt yapıya sahip olacaksınız
Her geçen gün teknik ve tematik olarak artılar sunacağımız bir alt yapıya sahip olacaksınız. En güzel tarafı ise, bizden hizmet almaya başladığınız andan itibaren yapılan tüm sistem güncellemelerinden ücretsiz bir şekilde faydalanabileceksiniz.

Web sitenizin tüm detaylarını kontrol edebileceksiniz
Web sitenizin yanında verdiğimiz kontrol paneli sayesinde sahip olduğunuz tüm sayfalara özgürce müdahale edebileceksiniz. Dilediğiniz içeriği dilediğiniz yerde kullanabilme özgürlüğü sizin elinizde olacak.

Kendi görsel zevkinize göre renklendirin
Sahip olduğunuz temayı firmanızın kurumsal renklerine göre ya da kişisel zevkinize göre web sitenizi renklendirebilirsiniz.

Temanızı dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz
Sahip olduğunuz temanın yanında size sunduğumuz diğer web sitesi temaları arasında veri kaybı olmadan ve hiçbir ekstra ücret ödemeden dilediğiniz gibi tema değişikliği yapabilirsiniz.

Siteniz tüm cihazlarda rahatça görüntülenebilecektir
Web siteniz, standart web tarayıcılarının yanında telefon ve tabletlerde de rahatlıkla görüntülenebilecektir.

İstediğiniz içeriği sınırsızca eklebilirsiniz
Web sitenizin yanında sunduğumuz, kullanımı son derece kolay olan kontrol paneli sayesinde ürünlerinizi girebilir, içeriklerinizi düzenleyebilir ve birbirinden farklı sayfa yapıları oluşturabilirsiniz.

Arama motorlarına uygun altyapı
Web Turta temaları arama motorlarına uyumlu bir şekilde kodlanmıştır. Müşteriniz; arama motorlarından sizi bulmak istediği zaman vakit kaybetmeden ulaşacaktır.

Ergonomik Yapı

Üretilen tüm temalarda öncelikli olarak düşünülen hususların başında ergonomi yani kullanım kolaylığı gelir. Bu doğrultuda yapılan tüm web sitesi temaları site ziyaretçilerinin ulaşmak istediği içeriklere vakit kaybetmeden ulaşmasını sağlamaktır.

Estetik Görünüm

Web Turta yaptığı tüm tasarımlarda müşteri yorumlarını, tasarım kurallarını ve sanatsal dokunuşları esas aldı. Yaptığımız web sitesi temalarına müşterilerimizin gözüyle bakıp, sanatçı kimliğimizle yorum katıyoruz.

Ekonomik Fiyat

Satış sonrası hizmetin son derece önemli olduğu bir iş yapıyoruz. Bu nedenle müşterilerimizin ihtiyaçlarını her an karşılayabilmek için, bize her ihtiyaç duyduklarında yanlarında olduk. Sizin de ekonomik fiyatlarla profesyonel hizmet anlayışımıza şahit olmanızı isteriz.

Web Sitenizin Tüm Sayfalarını Kontrol Altına Alabilmenizin Yanında

 • İçerikleri Koruyarak tasarım değiştirin
 • Sitenizin Rengini Değiştirin
 • Sınırsız Sayfa Ekleyin
 • İletişim Formu
 • Google Harita Özelliği
 • Özel Karakter Desteği
 • E-Posta Listesi
 • Haberler Modülü
 • Optimizasyona Uygun Kodlama
 • Arkaplan Doku Seçenekleri
 • Galeri ve İçerik Sayfası Oluşturma
 • Slide Animasyon Modülü